Fundacja EB POLSKA | fundacja@ebpolska.pl | KRS 0000509253 | numer konta: 48 2030 0045 1110 0000 0380 2320
(BNP Paribas)


Przekaż 1,5% podatku dla Fundacji

Zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji EB Polska i PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Projekt powstał z myślą o podopiecznych Fundacji EB Polska i ma na celu umożliwić chorym na EB zakup asortymentu oferowanego przez PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. w tym środków opatrunkowych i pielęgnacyjnych w sklepie hartmann24.pl w korzystnych cenach.

Projekt zakłada udzielenie rabatu zakupowego dla podopiecznych Fundacji EB Polska, dlatego warunkiem koniecznym udziału w projekcie jest wypełnienie i przesłanie na adres fundacji formularza "Deklaracja Podopiecznego Fundacji EB Polska" (o ile taka deklaracja nie została jeszcze złożona), dodatkowo należy wypełnić i przesłać "Formularz osobowy DC28 - pacjenci EB HARTMANN" na adres PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice z dopiskiem "www.hartmann24.pl". Po dokonaniu weryfikacji danych podopieczni fundacji otrzymają dostęp do zalogowania się na stronie hartmann24.pl.

Informujemy, że członkowie/podopieczni innych organizacji pozarządowych mogą przystąpić do projektu na równych prawach tj. muszą spełnić warunek konieczny czyli złożyć wymagane formularze. 

Uwaga! Na formularzach należy złożyć czytelny podpis.

Fundacja EB Polska oświadcza, że projekt powstał w celu ułatwienia podopiecznym fundacji, chorym na przewlekłą, rzadką chorobę Epiedermolysis Bullosa dostępności do środków opatrunkowych i pielęgnacyjnych. Jednocześnie oświadczamy, że projekt nie jest działaniem promocyjnym fundacji. Życzymy satysfakcji z udziału w projekcie Fundacji EB Polska i PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. Poniżej zamieszczamy słowo powitalne od zespołu z www.hartmann24.pl

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy Państwa serdecznie powitać w gronie naszych klientów.
Miło nam poinformować, że dzięki naszej współpracy z Fundacją EB Polska, przyjęliśmy Państwa do grona naszych zarejestrowanych użytkowników, oferując asortyment w bardziej korzystniejszych cenach.
Po odesłaniu formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych, w następnej wiadomości e-mail otrzymają Państwo dane które są niezbędne do zalogowania się na stronie naszego sklepu hartmann24.pl i pełnego korzystania z naszego serwisu.
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej infolinii, tel: 800 26 96 36 lub za pośrednictwem adresu e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Pozdrawiamy serdecznie,
zespół hartmann24.pl

Pliki do pobrania: Deklaracja podopiecznego_EB_POLSKA Formularz osobowy DC 28 - pacjenci EB HARTMANN