Konkurs

Drodzy Podopieczni,
otrzymaliśmy zaproszenie od Przychodni GENOS do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Serdecznie zapraszamy naszych zdolnych i utalentowanych podopiecznych do wzięcia udziału w konkursie. A oto regulamin konkursu:

____________________________________

KONKURS:

Zapraszamy pacjentów Poradni Genetycznej GENOS, klientów (osoby fizyczne) oraz wszystkich sympatyków firmy do udziału w konkursie plastycznym, mającym na celu wyłonienie najciekawszych prac, które zostaną opublikowane w kalendarzu na rok 2020.

Temat konkursu: Genetyka XXI wieku

Wiek uczestników: 3-103 lata

Technika prac dowolna, format A4 (orientacja pozioma), prace w formie elektronicznej o wymiarach 3500×2500 pikseli, zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości.
Szczegółowe informacje na temat sposobu przesyłania prac znajdują się w regulaminie.

Wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który należy nadesłać wraz z pracą.

Wszyscy uczestnicy, których prace zostaną wybrane, otrzymają w prezencie kalendarze oraz interesujące upominki:

I nagroda – ekspres do kawy OBLO Dolce Gusto biały, kupon upominkowy SODEXO o wartości 100,00 zł, komplet 60 kredek ołówkowych Faber Castell oraz kalendarz biurkowy z opublikowanymi pracami i gadżety firmowe.
II nagroda – kupon upominkowy SODEXO o wartości 100,00 zł, komplet 60 kredek ołówkowych Faber Castell oraz kalendarz biurkowy z opublikowanymi pracami i gadżety firmowe.
III nagroda – kupon upominkowy SODEXO o wartości 50,00 zł, komplet 60 kredek ołówkowych Faber Castell oraz kalendarz biurkowy z opublikowanymi pracami i gadżety firmowe.
IV-V nagroda – komplet 60 kredek ołówkowych Faber Castell oraz kalendarz biurkowy z opublikowanymi pracami i gadżety firmowe.
VI-XII nagroda – kalendarz biurkowy z opublikowanymi pracami oraz gadżety firmowe.

Wszystkie dzieci, które znajdą się w gronie wygranych, otrzymają dodatkowo pluszowe zabawki.

Prosimy o nadsyłanie prac do dnia 27 września 2019 r.:
ul. Inowrocławska 9/132, 91-033 Łódź
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 11 października 2019 r.