Katalog produktów w ramach świadczenia NFZ

Szanowni Państwo,
W ramach współpracy z Organizacją Pracodawców Przemysłu Medycznego Technomed pojawiła się inicjatywa stworzenia katalogu produktów kwalifikowanych do zakupu w ramach nowego świadczenia NFZ. Ma to na celu ułatwienie Państwu oraz lekarzom doboru odpowiednich produktów i prezentację szerszej gamy artykułów używanych przez pacjentów chorych na EB.

Katalog będzie miał w zamyśle charakter „przewodnika po produktach”, dlatego ważne jest aby znalazło się w nim jak najwięcej produktów.

Poniżej link do wstępnej tabeli zawierającej produkty w poszczególnych kategoriach zgodnie z załącznikiem do świadczenia:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J90avlLdCuD8XrHMztjIxSK9w20BfwQDutmwpyv_DfA/edit?fbclid=IwAR0k6Yz7GpDsguHezpUrMa1xfZ9dKm_fta1fP6sTDU2u0eDjGJerJ6CzL0M#gid=0
W trosce o to, by w katalogu produktów znalazło się ich jak najwięcej, zwracamy się z prośbą o uzupełnianie tabeli (od wiersza 189).

Bardzo prosimy każdorazowo uzupełniać wszystkie cztery pola tj. kategoria ; opis ; producent; opis dodatkowy, tak jak jest to zrobione dla innych produktów w tabeli.

Dla opatrunków zrobiona została oddzielna kategoria. Prosimy o dopisywanie opatrunków tylko wtedy jeśli NIE znajdują się na liście refundacyjnej.
W przypadku jeśli nie są Państwo w stanie przypisać odpowiedniej kategorii dla produktu prosimy o wskazanie ogólne grupy p. 1, 2 etc. i podanie bardziej szczegółowego opisu.

LISTĘ PROSIMY UZUPEŁNIAĆ DO dn. 18.09 do godz. 24.00.